web sohbet tr chat mobil sohbet

TRSohbetci Hakkında

TRSohbetci.Net Chat Sitesi Hakkında Sayfası

Türk CHAT siteleri arasında sektörün en iyisi olmaya aday olan sohbet sitemizle kullanıcılarımıza en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Eger siz değerli kullanıcılar da daha seviyeli daha güvenilir ortam arıyorsanız neden bize katılmıyorsunuz?

TRSohbetci sitesi sakinleri olarak siz değerli kullanıcılarımıza her türlü konforu yaşatmak için çaba göstermekteyiz. Özellikle kullanıcılarımızın daha güzel daha seviyeli sohbet ortamını hazırlamaktayız. Bunun için deneyimli admin kadromuzla hizmetinizdeyiz. TR chat ekibi olarak biz her türlü olanaklarımızı kullanıcılarımıza sunmaya çalışıyoruz. Sadece siz kullanıcılarımızın yapacağı tek şey arama motoruna trsohbetci veya tr sohbetci yazmanız yeterlidir. Sitemizde amacımız gençlerin uğrak yeri olmaktır. Günümüz de sanal sohbet sitelerinin çok sayıda olduğu bir dönemdeyiz. Bu kalabalık ortamda bizim tek özelliğimiz nedir diye soracak olursanız biz doğalız hiç bir ticari amaç gütmüyoruz. Sadece amaç burada düzeyli sohbet ortamını saglamak.

Bedava, seviyeli, ve içten sohbetin asıl adi olmaya aday yeni  sitemizde sizleri de görmekten memnun oluruz. Bir kez olsun deneyip bizimle bir saatinizi geçirdikten sonra bizden vazgeçemiceginize garanti edebiliriz. Sizler bizlere bir saatinizi ayırın bizde, bizden vazgeçilmeyecegini size gösterelim ne dersiniz? 🙂 Ben sadece şundan eminim ki bizi deneyen ve misafimiz olan hiç kimse bizden vazgeçemeyecektir. Vazgeçilmez sohbetler için TR sohbet odalarına bekleniyorsunuz 🙂 Bildiğimizi söylemek yadırganır hale geldiği şu ortamda bizimle her türlü fikir alış verişi yapabilir, konuşabilirsiniz. Özgürce konuşabilmek duygularınızı paylaşmak adına biz her daim sohbet ailesi olarak sizleri dinlemek için buradayız.

Degiğim gibi sadece bize bir kez uğrayın bir saat geçirin sonrasında vazgeçilmez olduğumuzu göreceksiniz:) Ayrıca Türkiye de akla gelen en yeni ve yenilikci SOHBET siteleri arasındayız.

 

Irc.TRSohbetci.Net Sunucu Yonetimi Hakkında

Root admins: SqLine, Emre
Network admins: X, aSi_quS3L
Services admins: Ayaz
Server admin: SeLiN, Gupse,

Irc.TRSohbetci.Net Kuralları Hakkında

Tüm nick ve kanallar Trsohbetci.net’e ait olup, hic bir hak talep edilemez.
Kanal ve Nick istemek haricinde her türlü istek, şikayet, görüş ve önerileriniz için TRsohbetci.net İletişim bölümündeki e-mail adresini kullanabilirsiniz.
Sitemizin IRC Sunucusuna giren herkes /Rules  yani kurallar bölümünde yazanları kabul etmiş sayılır.   Kullanıcı sözleşmemiz yani /Rules kısmında yazan kuralları sunuyya girmeden okumak isteyenler için aşağıda yazılmıştır.

TRSohbetci.Net Kullanıcı Sözleşmesi

 1.  Tüm nick ve kanalların sorumlulugu şahıslara, hakları ise sunucu yönetimine aittir. Sunucu yönetimi gerekli gördüğünde, ilgili nick ve odanin kullanımına
  el koyma/müdehale etme hakkını saklı tutmaktadır.
 2.  Sunucu genelinde ki söylemler, sözü söyleyen kişilere ait olup herhangi bir yasal ihlal durumunda ip adresi talep edildiğinde TİB’e bildirilecektir.
 3.  Politik, teolojik ve kulturel ayrimcilik icerikli metinlerin paylasimi, bu bağlamda sahislar uzerinde yaptirim nedenidir. (Yaptırımlar kanaldan atma, sunucudan atma, shun cezası ve nickini yasaklama vb.)
 4. Diğer kullanıcılara veyahut sunucu organizasyonun bütününe yapılan çıkar ve zarar amaçlı eylemler yeni Türk Ceza Kanunun 213. maddesince suç teşkil edip hukuki süreç başlatma hakkımızın olduğunu yazılı olarak bildiririz.
 5. Yalnızca resmi web sitemizde yayınlanan kanalların yönetiminden meshul olduğumuzu bildirir diğer özel kanalların işleyişinden hiçbir şekilde sunucu sahibi ve yönetimi sorumlu değildir. T.C yasalarınca suç olarak teşkil edilen eylemler dışında bu özel kanallar yönetimin müdehalesi dışında tutulmaktadır.
 6. Ulu Önder M. K. Ataturk’e hakaret yada Türkiye Cumhuriyeti yasalarinca suç kabul edilen her davranış, koşulsuz yaptırıma tabidir. Bu tür davranışların Türk toplumunun ahlaki değer yargılarınca sorgulanacağı şüphesizdir.
 7. Sunucu uzerinde bulunan her kullanici, bu kurallarin varligini ve  icerigini kabul etmis sayilmaktadir ve ilgili kurallarin ihlali söz konusu oldugunda, lokal ve hukuki yaptirim uygulama hakkina sahiptir.

 

IRC.TRSohbetci.Net Yardım Kanalları Hakkında
 • Sunucu servisleri ile ilgili ve komut yardımı almak için /join #Help
 • Kayıp çalıntı şifre işlemleri ve hertürlü ban sorunları için ise /join #OperHelp  kanallarına giriş yapıp açık bir dil ile sorununuzu yazınız.